GrowBook

Lidi mají nejradši sebe (Facebook, Instagram, Strava, …), děti, zvířata a pak vlastní výtvory – byt a květiny, rostliny, produkty ze zahrádky.

Vytvořme tedy kombinaci Facebooku a Instragramu pro psy, stromy a rostliny atp. GrowGram, GreenGram. Dodejme jim, tak jako sobě, on-line dimenzi.

Kdybychom zůstali u rostlin. Hitem to může být pro hipstery/geeky, kteří díky tomu dosáhnou kvalitnějších snídaní, opravdových zážitků, viditelných zlepšení nálady, budou mít co probírat u kafe atp. Je to ideální pro lidi ve městech, kde je obrovská touha po vlastních plodech (balkóny), ale i na vesnicích. Lidé se budou moci strukturovaně pochlubit svými nejmilovanějšími výtvory.

V praxi. V aplikaci GrowBook si založím „rostlinu“, tu pravidelně fotím, eviduji plody (klikáním na malé obrázky rajčat), eviduji použité vstupy (substrát, hnojivo, semínka, sazenice, již vyrostlá květina), systém zaznamenává „teplogram“ (z webů o počasí) pro mou polohu, eviduji orientaci záhonu na světové strany, stručně zaznamenávám svůj postup (přesazení); na to vše budou vytvořeny kroky v systému, aby to šlo zaznamenávat jednotně. V systému budou připraveny návody pro pěstování všeho možného. Budu navazovat přátelství s ostatními pěstovateli, na feedu uvidím jejich fotky, záznamy o plodech, budou žebříčky pro jednotlivé rostliny o nejúspěšnější pěstitele atd.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s